Mahall Ankara Ofis Dekorasyon Hizmeti

Eskişehir yolu üzerinde bulunan Mahall Ankara bir karma yapı projesi olarak ofis, konut ve otel gibi farklı unsurları bir araya getirmiştir. İş ve ev yaşamını birleştiren konseptiyle daha çok planlı yaşayanlara hitap eden bir yaşam tarzı sunmakta. Farklı ofis seçenekleri ile talepleri karşılayan Mahall Ankara, aynı zamanda iş insanlarının boş zamanlarını kaliteli değerlendirmeleri için bünyesinde çeşitli imkanlar sunarak talebi yoğunlaştırmakta. Bir yaşam tarzı sunan bu karma yapı, size ve işinize doğrudan etkileri olacaktır. Evi-işi-müşteriyi bir arada bulunduran konsepti ile iş politikanız buna göre belirlenecek kurumsal kimliğinize yansımaları olacaktır.

Yaptığınız iş ile alakalı olarak ofisinizin kimliği işinizin yansımasıdır. Ayrıca her firmanın kendine ait bir kurumsal yapısı ve buna paralel olarak tasarımı vardır. Bu tasarım sizin markanızla yaratmak istediğiniz algıyı, somut olarak icra eder. Bunu gerek renklerle, gerek dizayn ve estetikle, gerek kullanılan eşyalarla yansıtır. Hayal ettiğiniz ile olması gereken arasındaki denge, işiniz açısından önem taşımaktadır. Ofisiniz, hem sizin için hem de müşteri nazarında olumlu etkiler oluşturabilmesi açısından kurumsal kimliğinizi yansıtan bir tasarıma ihtiyaç duyar.

Move Mimarlık olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ofis dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Kurumsal kimliğinizi yansıtan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir iş yeri tasarımı için lütfen iletişim ofislerimiz ile irtibata geçiniz.